دستگاه جوش اینورتر

امروزه دستگاه جوش کاربرد های فراوانی را در اتصال دو قطعه فلزی و یا غیر فلزی دارد. از جمله دستگاه های پرکاربرد جوشکاری را میتوان به جوشکاری بر مبنای دستگاه رکتی فایر و ژنراتور اشاره کرد.

اما با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های جوشکاری نیز پیشرفت کرده و دستگاه جوش اینورتر تولید و عرضه شده که باعث سهولت کار جوشکاری شده است.

چندین سال است که دستگاه جوش اینورتر علاوه بر بازار های جهانی به بازار ایران نیز راه پیدا کرده و مورد استقبال بسیاری از متخصصین  حرفه جوشکاری قرار گرفته است. استفاده از دستگاه جوش روز به روز در حال رشد است و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه جوش اینورتز میتواند با برق ۲ و ۳ فاز تغذیه و مورد استفاده قرار گیرد. برق وارد شده به دستگاه پس از عملیاتی که درون دستگاه انجام میشود تبدیل شده وبرای استفاده آماده میشود.

تکنولوژی IGBT به کار برده شده در دستگاه جوش اینورتر باعث شده تا مصرف برق دستگاه و همچنین ابعاد دستگاه کاهش پیدا کرده و در نتیجه سهولت استفاده را سبب شود.

تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه جوش اینورتر باعث شده تا به مرور دستگاه های جوش رکتی فایر و ژنراتور را کنار زده و رقیب جدی برای آنها محسوب شود.

با استفاده از دستگاه جوش اینورتر جوشکاری قوسی آرام و همچنین پایداری خواهید داشت که خروجی و نتیجه آن جوشکاری بسیار با کیفیت خواهد بود.

دستگاه جوش اینورتر مزیت هایی نیز دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • دستگاه جوش اینورتر حمل و نقل و نگهداری آسانی دارد.
  • دستگاه جوش اینورتر از قدرت و همچنین بازدهی بالا برخوردار است.
  • دستگاه جوش اینورتر مصرف برق پایینتری نسبت به دستگاه های دیگر دارد.
  • دستگاه جوش اینورتر در عملیات جوشکاری پایداری بیشتری دارد.
  • در جوشکاری توسط دستگاه جوش اینورتر اگر شرایط از کنترل خارج شود قابلیت کنترل شرایط خوبی وجود دارد.
  • دستگاه جوش اینورتر سبک، قدرتمند و همچنین از حجم کمی برخوردار است.
  • در جوشکاری توسط این نوع دستگاه جوش کیفیت جوش بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها خواهید داشت.
12مجموع 16 محصول
12مجموع 16 محصول